Zmagania celebrytów

Aby przyciągnąć widzów stacje telewizyjne dwoją się i troją, żeby urozmaicić swoją ofertę. Proponują nam oglądanie ciekawych filmów, hitów ostatnich lat, nowości jak i powtórek tych, które pokochaliśmy. Kręcą kolejne odcinki seriali zatrzymujących tysiące wielbicieli przed telewizorami. Nieznani wcześniej szerokiej widowni aktorzy z dnia na dzień występując telenowelach zyskują nagłą popularność.
Ludzie interesują się losem swoich idoli. Chcą wiedzieć co robią, z kim się przyjaźnią, gdzie wyjeżdżają na wakacje i jacy są w życiu codziennym. Ciekawość tę wykorzystują stacje telewizyjne kręcąc programy rozrywkowe z udziałem gwiazd.
Występować mogą w nich aktorzy, sportowcy, politycy czy inne osoby publiczne. Najchętniej w takich programach oglądamy właśnie gwiazdy srebrnego ekranu. Z zainteresowaniem śledzimy ich rywalizację na przykład w tańcu. Przez tydzień, czyli w okresie między jednym a drugim programem uczestnicy mają czas na nauczenie się choreografii i przyswojenie sobie kroków często nieznanego wcześniej tańca. Oceniani przez jury przechodzą do kolejnej części programu lub go opuszczają. Podobną rywalizację proponuje program w którym gwiazdy wcielają się w piosenkarzy lub piosenkarki. Mają tydzień na przeistoczenie się w wylosowanego idola. Najnowszy program wysłał swoich uczestników w podróż po Azji, którą uczestnicy przemierzyć muszą bez możliwości korzystania z pieniędzy. To prawdziwa szkoła życia, dlatego każdy z tych programów zdobywa wierne rzesze widzów.

Comments are closed.